Logo Lioton
 

Ще є якісь питання?

Якщо у Вас виникли питання про препарат Ліотон® або про спосіб нанесення, просимо звертатися до нас!

 

›› Більше

 
 

Питання, які часто задаються

Наступні запитання та відповіді є найбільш частими. Для більш докладної консультації, будь-ласка звертайтеся до свого лікаря або фармацевта.

 

Чи можу я використовувати препарат Ліотон® під час вагітності або годування груддю?
Відомо, що в цей період можуть виникати або погіршуватися симптоми. Перед застосуванням препарату Ліотон® під час вагітності або годування груддю рекомендуємо звернутися до Вашого лікуючого лікаря.

 

Наскільки безпечним є Ліотон® 1000 гель?
Ліотон® 1000 гель має дуже низький рівень побічних ефектів, тому що використовується місцево, - там де ви відчуваєте дискомфорт. На відміну від ліків, які застосовуюься всередину, ризик системної побічної дії Ліотон® 1000 гель є дуже низьким. Проте, якщо у Вас є алергія на будь-який з компонентів, не треба використовувати Ліотон® 1000 гель.

 

Як мені розпізнати венозну слабкість (недостатність)?
Набряк ніг може бути першою ознакою захворювання вен, навіть до того моменту, як ознаки варикозного розширення вен або інші видимі ознаки стануть очевидними. Відчуття поколювання або пощипування, посилення свербежу ніг можуть бути ознакою початку захворювання вен або існуючої венозної слабкості. Якщо щоранку відмічається свербіння, щоб Ви не робили протягом дня, або набряк щиколотки після тривалої подорожі, може мати місце слабкість вен, й настає час вживати заходів.

 

Чи можу я затримати прогресування розвитку венозної недостатності?
Розвиток венозної недостатності починається, коли Ви постійно відчуваєте тяжкість, набряк та біль у ногах. Набряк виникає через те, що кров, яка циркулює в ногах, спричиняє надмірно високий тиск у венах та оточуючих тканинах, таким чином, порушуючи мікроциркуляцію та лімфодренаж. Щоб уникнути цього, Вам необхідно стимулювати мікроциркуляцію, наприклад, застосовуючи препарат Ліотон®. Потрібно укріпити м'язи, щоб поліпшити циркуляцію крові. Ефективність компресійних панчох доведена. Чим раніше Ви почнете вживати заходів, тим краще.

 

Я бачу тоненькі судини на своїх стегнах. Що мені з ними робити?
Це так звана судинна сітка із капілярів, яка знаходиться під шкірою.
Частіше за все це є більше косметичною, ніж медичною проблемою. Все, що покращує кровообіг у цих судинах, в тому числі регулярні фізичні вправи для ніг, спорт, дотримання нормальної ваги, та, наприклад, використання Ліотон® 1000 гель,
є засобом покращання вашого стану та запобігання подальшим проявам симптомів. Вени, які виступають, можуть бути видалені хірургічно, методом так званої «склеротерапії», або за допомогою лазеру.

 

Варикозні вени у віці 21 рік?
Оскільки деякі люди можуть мати генетичну схильність до варикозу, то навіть молоді (переважно жінки) можуть мати набряки та біль у ногах. Зазвичай це захворювання прогресує протягом тривалого часу. На пізніх стадіях судинний хірург (флеболог) після повного медичного дослідження може запропонувати вам лікування (наприклад, хірургічне).

 

Що допомагає зменшити симптоми венозної недостатності (варикозу)?
Ліотон® 1000 гель надає негайне полегшення при набряках, або відчутті «мурашок» у ногах. Охолоджуючий ефект препарату в поєднанні із легким втиранням гелю в шкіру, зменшує набряк. Вміст гепарину допомагає покращити мікроциркуляцію, зменшити біль, набряк, та почервоніння. Крім того, можливо подумати про носіння компресійного трикотажу, якщо протягом дня ви багато сидите, або стоїте на ногах. Це допоможе вам повернути зайву кров із вен назад до серця.

 
Berlin-Chemie AG