Logo Lioton

Підтримка активності

Для краси ваших ніг

Венозні проблеми можуть перетворюватися на косметичні, особливо влітку, коли вам хочеться показати свої ноги. «Ліотон®» покращує мікроциркуляцію шкіри і може допомогти зменшити набряк і почервоніння ніг.

 

Крім того, ви можете зробити щось іще для зміцнення вашої венозної системи протягом року.

 

Підтримка кровообігу

Якщо ви довго сидите або стоїте у поїздках або на роботі, ви можете допомогти вашим венах за допомогою простих і коротких вправ. Читайте далі, щоб дізнатися більше!

 

›› Більше

 
 

Підтримка гнучкості ніг і вен

Щоб ваші вени довше залишалися здоровими, не потрібно докладати багато зусиль. Наші перевірені поради спрямовані на розтягнення м'язів нижньої частини тіла і підтримку кровообігу через стиснення та розслаблення вен. Спробуйте наші щоденні вправи, щоб тренувати ваші вени і м'язи та підтримати ваш кровообіг.

 

›› Більше

 
 

Що можна і чого не можна робити для здоров’я ніг

Їжа з високим вмістом клітковини
Добре відомо, що їжа, багата клітковиною, допомагає запобігти варикозному розширенню вен. Споживання у достатній кількості допоможе уникнути закрепів, які підвищують внутрішньочеревний тиск і можуть викликати перевантаження венозної системи.

 

Фрукти і вино
Потужні антиоксиданти, такі як вітамін С і біофлавоноїди, присутні у свіжих фруктах, фруктових соках та вині, укріплюють колагеновий шар стінок кровоносних судин. Колаген відповідає за еластичність і міцність ваших вен.

 

Спеціальні вправи
Сила литкових м'язів є важливим чинником для нормального венозного кровообігу. Стискаючи вени ніг, литкові м'язи підтримують стінки судин і клапанів. Таким чином, структуровані вправи для покращення руху і сили ваших литкових м'язів ефективно допомагають вашим венам.

 

Підтримуючі панчохи
Вдягайте підтримуючі панчохи, якщо ви довго стоїте або ходите протягом дня. Компресія за допомогою панчіх підтримує циркуляцію крові в ногах. Вона урівноважує тиск зсередини вен, що допомагає качати кров назад до серця.

 
Berlin-Chemie AG