Logo Lioton

Ліотон® 1000 гель

Проти болю і набряків в ногах

Ліотон® покращує мікроциркуляцію і швидко охолоджує місце вашого дискомфорту. Ліотон® зменшує симптоми венозної недостатності:

 • тяжкість і втому у ногах
 • поколювання та / або біль у ногах
 • почервоніння і набряки

+ Проти болю і набряків + Показання + Розвиток венозної недостатності


Ліотон® 1000 гель

Показання

Ліотон® — це лікарський засіб для лікування варикозного синдрому та його ускладнень, таких як запалення поверхневих вен або варикозні виразки, а також гематом і набряків і пост-травматичних порушень м'язів, сухожиль і зв'язок.

Для отримання детальної інформації, будь ласка, скачайте наш буклет Інформація для пацієнтів.

+ Проти болю і набряків + Показання + Розвиток венозної недостатності


Дізнайтеся більше про

Розвиток венозної недостатності

Венозна недостатність прогресує постійно. Її розвиток проходить в декілька етапів. Ви можете активно протидіяти розвитку венозної недостатності. Для детального обстеження та консульації звертайтеся до свого лікаря.

 • Ранні прояви венозної недостатності – важкість та набряки у ногах
 • Видимі ознаки проявляються змінами забарвлення шкіри, судинною сіткою та помітними, розширеними венами
 • Венозна недостатність стає хронічним захворюванням, яке збільшує ризик тромбозу
 • Венозна недостатність значно погіршує якість вашого життя

+ Проти болю і набряків + Показання + Розвиток венозної недостатності

Фактори ризику для слабких вен

Існує кілька факторів ризиків і обтяжуючих обставин, які можуть порушити систему кровообігу і погіршити ускладнення:

 • тривалий період перебування на ногах або нерухомості
 • жіноча стать
 • вагітність і пов'язані гормональні зміни
 • паління і зайва вага
 • літній вік
 • сімейний анамнез венозного порушення

Крім ліків, ви можете багато зробити для покращення циркуляції крові в ногах і мінімізації симптомів та ризику розвитку ускладнень. Чим раніше ви почнете, тим краще.

Що відбувається з моїми ногами?

Біль і набряки, важкість, поколювання та нічні судоми — це деякі з симптомів, що вказують на порушення кровообігу в нижніх кінцівках. Ноги постійно змушені повертати кров назад до серця — кидаючи виклик гравітації! Для цього необхідне ідеальне співробітництво кількох механізмів:

 • Ваше серце б'ється, підтримуючи постійний тік крові.
 • Ваші вени мають клапани, які не дають крові текти у неправильному напрямку.
 • Коли м'язи скорочуються, вени стискаються, що також підтримує повернення крові до серця.
Кров тече назад до серця. Виконуючи функцію односторонніх клапанів, клапани кровоносних судин забезпечують прямий тік крові до серця. Закриваючись, клапани кровоносних судин запобігають току крові в зворотному напрямку. Стиснення оточуючими м'язами додатково підтримує приплив крові до серця.

Здорові вени

У здорових венах складна взаємодія м'язів, стінок судин і клапанів гарантує оптимальний кровотік до серця.

 
 

Венозний розлад

Клапанна недостатність

Порушення у роботі цієї системи може призвести до хронічної венозної недостатності і клапанної недостатності. Венозні клапани не можуть закритися і перешкоджати зворотного току крові, що призводить до постійного збільшення об'єму крові у венах. Як наслідок, все частіше порушуються венозний дренаж і мікроциркуляція.

 

Варикозні вени

В описаній вище ситуації клапани можуть і далі втрачати еластичність. З часом це може призвести до появи варикозного розширення вен. Термін «варикозне розширення вен» використовується для опису збільшених, опухлих вен, які випинаються на шкірі нижніх кінцівок. Однак іще більший ризик несе тромбоз. Венозний тромбоз може виникнути через тромб, що утворюється у вені і призводить до венозної обструкції.

 

Що робити

Рекомендується починати лікування та заходи підтримки вже на ранніх стадіях захворювання. Крім використання Ліотон®, рекомендується носити компресійні / еластичні панчохи, якщо потрібно багато пройти або простояти на ногах, а також робити регулярні вправи.

Клапани працюють неправильно, кровотік порушується, що призводить до накопичення крові у венах. Вени розширюються або збільшуються, клапани не закриваються і не попереджають зворотний відтік крові. Компресія важлива для спрямування потоку крові до серця.

Венозна недостатність

Якщо порушується робота клапана, кров застоюється у нижній частині ніг. На пізніх етапах навіть допомоги оточуючих м'язів недостатньо, щоб прокачати кров проти сили тяжіння.

 
Berlin-Chemie AG