Logo Lioton
 

Наша адреса!

Представництво “Берлін-Хемі/А. Менаріні Україна ГмбХ ”,
Юридична адреса:
м. Київ, 03039, вул. Голосіївська, будинок 7, корпус 1
Фактична адреса:
м. Київ, 02098, вул. Березняківська, 29.

 

тел. +38 (044) 494 33 88
факс: +38 (044) 494 33 89
E-mail: bcukrkiv@berlin-chemie.com

 
 

Штамп

Даний Інтернет-сайт є сервісом Berlin-Chemie:

 

Представництво “Берлін-Хемі/А. Менаріні Україна ГмбХ ”,
Юридична адреса:
м. Київ, 03039, вул. Голосіївська, будинок 7, корпус 1
Фактична адреса:
м. Київ, 02098, вул. Березняківська, 29.

 

Відмова від відповідальності

Наш Інтернет-сайт містить інформацію про нашу компанію, продукцію і інші послуги. Дані перевірялися і компонувалися дуже ретельно, і постійно оновлюються. Незважаючи на те, що ми самі зацікавлені у точності, повноті та актуальності змісту, нажаль, ми не можемо прийняти пряму чи непряму відповідальність за нього. На цих сторінках розміщено загальну інформацію, яка жодним чином не замінює медичні, комерційні або інші консультації. Саме тому претензії щодо шкоди, прямо чи непрямо пов’язаної з використанням Інтернет-сайту та інформації, що на ньому представлена, не приймаються.

 

Якщо наш Інтернет-сайт містить або посилається на інформацію, отриману від третіх осіб, таку інформацію не слід сприймати як рекомендації з нашого боку. Оскільки ми не перевіряємо точність, актуальність або іншу дійсність такої інформації, очевидно, що ми не несемо відповідальності за неї.

 

Програма, її зміст, дані, зображення тощо захищені авторським правом або іншими правами на промислову власність. Крім того, слід зазначити, що всі назви продуктів та інші назви, позначені відповідним чином, захищені законодавством про торгові марки. Будь-яке використання, у тому числі відтворення, поширення та обробка дозволяється лише у межах, дозволених за законом, та лише зі згоди особи, що володіє відповідними правами.

 

Ми залишаємо за собою право змінювати зміст Інтернет-сайту у будь-який час.

 

© BERLIN-CHEMIE AG

 
Berlin-Chemie AG